Czy wiesz jak możesz pomóc komuś bliskiemu?

Posted on 04/10/2019 7:56am

Nikt z nas nie zamierza podzielić losu znanego gangstera Ala Capone, który został uwięziony za wymigiwanie się od płacenia podatków. Przeto też każdego roku mniej lub w większym stopniu entuzjastycznie wypełniamy specjalną deklarację podatkową, żeby usatysfakcjonować oczekiwania urzędników z US.


Na szczęście w dzisiejszych dniach jest to o wiele łatwiejsze oraz szybsze nieżeli np. 25 lat temu.
notowania
Author: Allan Ajifo
Source: http://www.flickr.com


Telebimy nocą
Author: http://www.freeimages.com
Source: http://www.freeimages.com


A dzieje się tak za rzeczą Internetu, globalnej sieci połączonych ze sobą komputerów, dzięki czemu możemy w łatwy wariant w mieszkaniu przy komputerze wysłać swoje rozliczenie PIT. A jeśli stracimy to z pamięci, z pewnością ktoś z rodziny powie nam: "rozlicz PIT (zobacz pit 11 online) online". Przecież to takie proste. Dlatego bez pośpiechu, w miesiącach poprzedzających czwarty miesiąc w roku, usiądźmy przykładowo z kubeczkiem ciepłej kawy do swego laptopa i spełnijmy swój skarbowy obowiązek. Czy to samodzielnie czy to razem ze współmałżonkiem, lecz wykonajcie to nie tylko dlatego, iż to nasz obowiązek, lecz żeby posiadać wiedzę, iż już go wypełniliśmy. Jeżeli więc ponadto owego nie wykonałaś, rozlicz PIT online a z pewnością będziesz zasypiać spokojniej.


praca
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com


Aplikacje informatyczne, które umożliwiają roczne rozliczenie PIT mają załączoną poradę, dzięki jakiej z pewnością nie popełnisz przy wypełnianiu deklaracji podatkowej żadnej pomyłki. W czasie wypełniania rozliczenia PIT software sam policzy kolejne sumy i uzupełni je do odpowiednich rubryk. A gdy już prześlesz deklarację coroczną PIT, możesz dopomóc w niniejszym jakiemuś z osób Twej rodziny.
Wszakże np. własna matka także musi oddać swoje rozliczenie PIT. Z jakiego powodu więc Ty, wyposażona w wiedzę i cierpliwość miałabyś nie dopomóc własnej matce?

Tags: dom, PRacownik, online