Efektywna promocja na zewnątrz, czyli jak najlepiejtrafić do klientów

Posted on 04/06/2021 8:44am

Szukając najlepszej postaci reklamy, przedsiębiorcy próbują różnych metod. Jedną z najpopularniejszych jest promocja zewnętrza.


Promocja typu outdoor, czyli zewnętrzna lub uliczna, nie ma na celu narzucania się przyszłemu konsumentowi. Subtelnie oczekuje na specjalnych nośnikach, aż sam ją zauważy. Agencje reklamowe proponują szeroki wachlarz promocji zewnętrznej – od tabliczek reklamowych, poprzez billboardy, nieduże citylighty oraz nośniki umocowane przy kioskach lub przystankach. Szczególnie powszechnie są billboardy - duże plakaty reklamujące, umieszczane na elewacjach budynków albo specjalnych słupkach.

Po pierwsze, powinniśmy wybrać agencję reklamową, która zajmie się rozmieszczeniem naszych billboardów. Po wpisaniu w wyszukiwarce sekwencji „billboard Kraków” albo „billboardy Warszawa”, otrzymamy wykaz firm świadczących tego typu usługi. Powinniśmy rozważnie zapoznać się z ich ofertą. Firmy na swoich stronach w sieci najczęściej umieszczają szczegółowy wykaz cen oraz galerię fotografii ze zrealizowanymi projektami. Zwróćmy uwagę na ich staranność, jakość oraz szczególnie rozmieszczenie. Frazy „billboard Kraków” i „billboardy Warszawa” mogą nas także odesłać do for internetowych. Internauci sugerują, jakie przedsiębiorstwa oferują najbardziej profesjonalne usługi, a jakich powinniśmy unikać.

reklama na ulicy
Author: Daniel Oines
Source: http://www.flickr.com
Kiedy już wybierzemy przedsiębiorstwo, z którym chcemy współdziałać, zapoznajmy się dokładnie z jego specyfikacjami co do projektu. Następnie, z pomocą agencji reklamowej albo grafika, przygotujmy projekt treści, którą zawrzemy na billboardzie. Po zatwierdzeniu go przez wykonawcę, pozostaje nam już tylko oczekiwać aż nasze reklamy zaczną pojawiać się na elewacjach budynków lub słupach.


Dlaczego opłaca się wybierać reklamę typu outdoor? Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jaką siłę rażenia posiada przekaz podprogowy. Czekając na zmianę sygnalizacji świetlnej, na tramwaj, czy stojąc w korku, mimowolnie rozglądamy się po przestrzeni. Wtedy właśnie, mimochodem trafiają do nas przekazy z reklam zewnętrznej. Jak pokazują badania, znacznie efektywniej, niż te z ulotek rozdawanych na chodnikach.

Kiedy szukasz dokładnych danych, nie wahaj się, tylko sprawdź pod adresem (https://www.laccery.com/pl-pl/bariery-drewniane.html). Znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje.

Z tego powodu warto zdecydować się na ofertę

Tags: reklama, plakat, lokalizacja, billboardy