Jakie przedmioty znaleziono w starożytnym mieście Herakleion?

Posted on 04/07/2018 5:15pm

W czasach, gdy na każdym etapie życia możemy doznawać prawdziwości powiedzenia mówiącego, iż reklama jest dźwignią sprzedaży, nie w każdym wypadku jest nam wiadome kto w ogóle wymyśla wszelakie strategie na konkretną promocję.
A wszakże handel, a więc promocja nie jest faktem nowo powstałym. Było znane już tysiące wiosen temu.


skoki na trampolinie
Author: Heather
Source: http://www.flickr.com
marki
Author: Emiliano García-Page Sánchez
Source: http://www.flickr.com


Czy pamiętasz, iż bujny biznes miał miejsce np. między starożytnymi mieszkańcami Egiptu i mieszkańcami Grecji? W dniach Aleksandra Wielkiego istniało albowiem zalane obecnie nadmorskie miasteczko o nazwie Heraklejon, do którego przybywały różne statki z produktami z różnorodnych kultur. Interesujące, iż już wtenczas musieli istnieć obywatele wytwarzający twórczość znaną obecnie jako doradca marketingowy - szukaj doradcy marketingowego. Skądś przecież nasi poprzednicy musieli o sobie wiedzieć. I tak jak niegdyś starożytni mieszkańcy Grecji umieszczali na swych wazach wyryte napisy z pismem hieroglificznym, tak i obecnie firm (polecamy https://www.forsel.pl/kredyty-dla-firm/kredyt-hipoteczny) marketingowy pracuje dla firm z całkiem innej dziedziny niżeli promocja.


doradca marketingowy
Author: http://www.freeimages.com
Source: http://www.freeimages.com


A aktywność określana jako marketing marki? Jeśli mieszkańcy Grecji mogli reklamować hieroglifami jakąś pochodzącą z Egiptu aktywność, tak czyż my współcześnie używając przykładowo bluzkę z logo znanej korporacji nie działamy poniekąd na korzyść reklamy renomy tej spółki? A używane przez nas w trasie z marketu reklamówki? Czy nie jest to akurat marketing (kliknij w link) marki? Naturalnie, że tak. Tego rodzaju przykłady można mnożyć w wiekuistość.


Obecnie nawet klapki, jeżeli tylko posiadają usytuowane logo spółki, a wszakże tak najczęściej jest, działają na rzecz producenta wykonując funkcjonowanie nazywane jako marketing marki - odwiedź stronę poświęconą marketingowi marki. Tak, promocja jest motywacją sprzedaży od starożytności aż do dziejów dzisiejszych.

Tags: czas, ludzie, reklamy, handel, typ