Jeśli kolejny raz dotychczasowa praca okazała się nietrwała i stajemy przed problemem co dalej, wskazane jest wziąć pod uwagę zupełnieinnąformę zarobkowania.

Posted on 30/07/2018 7:19am

Poszukując pracy należy zwrócić uwagę na branżę ubezpieczeniową i zostać agentem towarzystwa ubezpieczeniowego albo multiagentem. Na czym polega praca agenta ubezpieczeniowego ? Przede wszystkim jest on pośrednikiem między towarzystwem ubezpieczeniowym a potencjalnym klientem Jest to osoba doskonale znający branżę i produkty finansowe, jakie występują z propozycją firmy działające na polskim rynku finansowym czy ubezpieczeniowym.

Jest t
praca przy laptopie
Author: AlphaLab Startup Accelerator
Source: http://www.flickr.com
o praca (sprawdź co oferuje sklep bhp-online.com) dla ludzi posłusznych, lubiących kontakt z ludźmi i łatwo nawiązujących z nimi kontakt - Firma FMG International. Ludzie, które odnajdą się w tym środowisku mogą oczekiwać sowitego płacy. Zanim jednak zaczniemy pracę w tej niebywale ciekawej domenie musimy skończyć szkolenia na agenta ubezpieczeniowego - zobacz szczegóły. Prowadzą je wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe oraz brokerzy i multiagencje . Zgodnie z prawem szkolenia na agenta ubezpieczeniowego trwają minimalnie 156 godzin i kończą się testem . Zajęcie dla jednego towarzystwa ubezpieczeniowego to doskonały metoda na zrobienie kariery w strukturach firmy którą reprezentujemy., gdyż często pozwala ona budować własną sieć sprzedaży. Wtedy wypada l osiągać zyski również z polis jak i sprzedaży z osobistej siatki. Na czym polega praca (https://www.bhp-online.com/ocena-ryzyka-zawodowego-wiertacz-odwiertow-eksploatacyjnych-i-geofizycznych-p6094) agenta ubezpieczeniowego w multiagencji? Głównie multiagent ma dostęp do dużej liczby towarzystw i wielu różnorodnych towarów takich jak polisy ubezpieczeniowe czy fundusze inwestycyjne, a dość często również kredytów konsumpcyjnych czy hipotecznych . Jego mądrość naturalnie wymaga dodatkowych szkoleń, ale trud na pewno się popłaca , bo bardzo dobrzy agenci zarabiają wielce niemałe zasoby finansowe
szkolenie
Author: tec_estromberg
Source: http://www.flickr.com
.Śmiało można powiedzieć, że wynagrodzenie nierzadko liczone jest w dziesiątkach tysięcy złotych. Tak więc jeśli jesteście chętni a dobrą pozycję życiową w domenie finansowej to czas zacząć szkolenia na agenta ubezpieczeniowego , a te z reguły przebiegają się w eleganckich hotelach . Ponadto prowadzone są przez ekspertów z gałęzi ubezpieczeniowej oraz osoby, którzy odnieśli bardzo duży powodzenie decydując się na ten w gruncie rzeczy szalenie ciekawy zawód.

Tags: branża, wykształcenie, pensja, awans