Które metody promocji firmy są OK?

Posted on 22/07/2015 6:42am

Telebim promocyjny
Author: clry2
Source: http://www.flickr.com
Szukasz takiego rozwiązania, dzięki któremu będziesz mógł ku swojej radości powiedzieć, że nareszcie masz większą ilość klientów? A więc oprócz przykładowo zadbania o wartość towaru albo oferowanych usług, musisz także przywiązać większą uwagę na wszystkie kwestie dotyczące marketingu. Przecież prowadzisz firmę w XXI wieku, w żadnym razie nie możesz zakładać, że czymś w porządku jest zatem to by najzupełniej nie zainwestować w reklamę. To byłby bardzo duży błąd. A w końcu np. reklama na ekranie led to fantastyczny sposób na powiększenie znaczenia własnego biznesu.

billboard
Author: Roberto Nieves
Source: http://www.flickr.com
Uniwersalnie wiadomo, że niezmiernie istotnym fragmentem każdej skutecznej kampanii reklamowej są bilbordy. Można śmiało powiedzieć, że w szeregu przypadków widujemy je każdego dnia na swojej drodze do pracy czy do domu. Okazuje się bowiem, że najbardziej skuteczną taktyką są stosowane na nadzwyczaj szeroką skalę reklamy outdoorowe. Nie da się zaprzeczyć, że oczywiście największą skutecznością, przede wszystkim w ostatnim czasie cieszy się reklama internetowa, niemniej jednakże nadal z użycia nie wychodzi rutynowa forma promowania.
Miasto, ekran LED
Author: Medas-Media
Source: Medas-Media
Badania specjalistów dowodzą, że ta forma reklamy, z uwagi na to, że przekazywane treści są podświetlane i dynamiczne, jest ośmiokrotnie bardziej zauważalna dla kierowców.

Ekrany ledowe są coraz większych rozmiarów i nowocześniejsze a możliwość umieszczania kilku spotów wzmacnia ich skuteczność i sprawia, że nie są statyczne. Także obserwowana jakość produktu wzrasta. Jest to zatem nie tylko efektowny, ale i skuteczny sposób reklamowania marki. W dużym mieście, takim jak Bytom ruch na ulicach służy takiemu gatunkowi reklamy, stanowi dla niej fantastyczną lokalizację. Olbrzymia liczba przechodniów i zbierających się aut na ulicach sprawia, że treści z billboardów i telebimów docierają do znacznie większej ilości konsumentów.

Z tego powodu OOH jest lepszą formą niż np. ogłoszenia w gazecie, czy w Internecie. Najwyższej jakości usługą reklamową rodzaju outdoor są telebimy. Są to wielkoformatowe ekrany LCD, które można lokować w przestrzeni miejskiej, z tego powodu zwracają one uwagę dużej ilości przechodniów i kierowców. Mogą one pokazywać atrakcyjne efekty świetlne i ciekawe animacje, przez co z łatwością wyodrębniają się z okolicy.

Najlepiej lokować je wzdłuż dróg przelotowych, które charakteryzują się dużym ruchem samochodowym i w sąsiedztwie dużych skrzyżowań. Wtedy obserwuje je największa liczba potencjalnych konsumentów. Muszą się oni wszak zatrzymać się na krótki czas i wówczas pierwszą rzeczą, którą zobaczą będzie najbarwniejszy i najbardziej ruchomy element otoczenia. Nośnik naszej reklamy wybierzemy, wrzucając w wyszukiwarkę hasła z pożądaną dla nas lokalizacją jak: promocja Cieszyn, reklama Bogatynia, lub wpisując bardziej wyszukaną frazę typu reklama na ekranie led Bytom. Otrzymamy spis firm, które mają telebimy w konkretnych lokalizacjach, niekiedy w danym mieście jest kilka tego rodzaju lokalizacji i dzięki Internetowi wybierzemy tę, która najbardziej nas interesuje – przy głównej drodze, supermarkecie lub w ważnym miejscu miasta. Skorzystajmy z pomocy sieci i reklamujmy się w sposób atrakcyjny, nie tracąc pieniędzy na statyczny billboard, którego niewielu zauważy.

Tags: marketing, bilbord, reklama, badania, jakość, animacje, element, LED, miasto