Pomocne porady odnośnie deklaracji podatkowych przez Internet

Posted on 21/06/2018 11:06pm

Coroczne rozliczanie się ze „skarbówką” to dla wielu nie lada wyzwanie. Samodzielne, ręczne wypełnianie zeznania podatkowego jest wyczerpujące i rodzi zagrożenie powstania wielu błędów, nie wspominając już o potrzebie spędzenia mnóstwa czasu w kolejkach na poczcie lub w urzędzie.

kobieta rozliczająca podatki online
Author: "PictureYouth"
Source: http://www.flickr.com
Pragnąc zaoszczędzić Państwu powyżej określonych niedogodności stworzyliśmy program umożliwiający zrobienie wszystkich czynności związanych ze składaniem zeznania podatkowego online (zobacz link). Dzięki nam każdy bez trudu może korzystać z wygód, które zapewnia współczesna technika a także dostęp do Internetu. Wypełnienie e-deklaracji 2014 będzie błyskawiczne i banalne, jak nigdy dotąd.

Sposób działania programu nie powinien dla nikogo być żadnym zaskoczeniem. Dołożyliśmy wszelkich starań, ażeby korzystanie z niego było jak najbardziej intuicyjne. W pierwszym etapie wypełniania zeznania podatkowego program pomoże wybrać nam jej właściwy rodzaj (PIT 36, podatek (czytaj też umowa o pracę) dochodowy od osób fizycznych trzydzieści siedem lub inne), a także da nam możliwość zorientować się, jakiego rodzaju dokumenty będą nam konieczne w procesie dalszego uzupełniania deklaracji. Podczas wypełniania pól program ochrania przed zrobieniem różnego rodzaju błędów, wskazując na sposób poprawy oraz uniemożliwiając pomyślne ukończenie uzupełniania zeznania podatkowego do chwili, aż wszystkie omyłki zostaną usunięte.

Stosownie wypełniony formularz deklaracji można wydrukować i przesłać do Urzędu Skarbowego w tradycyjnej formie lub skorzystać ze strony dokonywując formalności w drodze elektronicznej.

Tags: Internet, dokumenty, PIT, online, sposób, formularz

Author: k.s.