Poznaj pakiety polis - zwróć uwagę na atrakcyjne oferty

Posted on 14/03/2019 7:36am

Nikt z nas nie lubi myśleć o własnej śmierci. Pewnych rzeczy jednakże po prostu nie da się założyć i zaplanować, toteż tak istotne są ubezpieczenia Gdynia.
Czasem wskazane jest się ubezpieczyć od razu na długi czas, bo w tym czasie ubezpieczający nie może podwyższyć ceny, niezależnie od tego, że się starzejemy, albo pogarsza się nasz stan zdrowia.
Polisę na życie jest w stanie wykupić sobie każdy.


Polisa pozwoli ubezpieczyć krewnych, chociaż na jakiś czas, jeśliby nagle nas zabrakło. Takie środki mogą być bardzo dobrą pomocą szczególnie w przypadku, gdy zmarły był wyłącznym, czy też istotnym żywicielem rodziny.

Podstawowy pakiet ubezpieczeń ręczy wypłatę odszkodowania w wypadku śmierci, a także choroby, wypadku, czy pobytu w szpitalu. Warto wybierać pakiet, jaki umożliwi bezpieczeństwo własnej rodzinie i jednocześnie nie będzie brzemieniem dla budżetu domowego.
Danuta Kustra


Warto kupić ubezpieczenie przede wszystkim, jeżeli posiadamy wieloletni kredyt hipoteczny, żeby się zabezpieczyć przed wypadkiem, kiedy stracimy możność zarobkowania. Bank ma prawo (zobacz wycena patentów) nawet wypowiedzieć kredyt, ze względu na brak predyspozycji kredytowej. W przypadku zgonu kredytobiorcy zadośćuczynienie dostanie nie rodzina, ale bank. Pieniądze z ubezpieczenia pójdą na spłatę kredytu, a rodzina ochraniana jest pośrednio, bowiem dostanie wolną od hipoteki nieruchomość. Takie ubezpieczenie ma możliwość mieć charakter grupowy, lub spersonalizowany.

Ubezpieczenia Gdynia mogą scalać w sobie regułę zwykłego ubezpieczenia na życie i inwestowania środków - pomocna strona. Towarzystwo Ubezpieczeniowe pobiera od nas składkę i ją inwestuje, przewidując, że po wielu latach owego działania możemy uzyskać większe środki. Jednak bezpieczniejszym produktem jest klasyczne ubezpieczenie na życie, przejrzyste reguły i gwarancja wypłaty takiej wielkości, o jakiej jest mowa przed nawiązaniem polisy.


Towarzystwo ubezpieczeniowe nie ma obowiązku zapłaty świadczenia w razie zgonów w wyniku aktywności wojskowych, bądź ataku terrorystycznego. Także w przypadku samobójstwa, czy też śmierci w wyniku choroby, o której istnieniu nie poinformowaliśmy ubezpieczyciela. Może się to również zdarzyć, gdy śmierć zaszła w wyniku działania bandyckiego, czy też choroby umysłowej.
ubezpieczenie
Author: flickr.com
Source: flickr.com

Tags: odszkodowanie, ubezpieczyciel, składka