Propozycje sektora finansowego dla klientów indywidualnych i firm.

Posted on 22/06/2018 12:07am

Bank proponuje różnorodne możliwości dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Oferujemy szybki kredyt gotówkowy. Aby wypełnić wniosek o szybki kredyt gotówkowy wystarczy dostęp do Internetu. Jeżeli posiadasz już konto w naszym banku, sprawdź w serwisie transakcyjnym lub w nowej aplikacji mobilnej czy przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę kredytową. Propozycja to indywidualny limit, wyliczony na podstawie historii Twojego rachunku. Pieniądze na dowolny cel do 150 000 zł, uzyskasz nawet w kwadrans. Nie musisz oczywiście mieć wcześniej konta w naszym banku, żeby dostać kredyt bez wychodzenia z domu.


pieniądze
Author: Vsevolod Knyazev
Source: http://www.flickr.com
Swoje zarobki możesz potwierdzić przesyłając mailem do naszej placówki - skan historii konta, na które wpływa Twoja pensja. Szczegółowe informacje otrzymasz na e-maila po wypełnieniu formularza kredytowego. Dla klientów stworzyliśmy także darmowe konta bankowe. Za prowadzenie rachunku bank nie pobiera żadnych opłat. Do dyspozycji klienta jest bezpłatna karta płatnicza i bezpłatne wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą - pod warunkiem, że co miesiąc na rachunek wpłynie minimum. 1000 zł z innych banków I zostanie dokonana co najmniej jedna płatność kartą debetową. Czytaj więcej pożyczki (zobacz https://www.smartvest.pl/pozyczki-pod-zastaw-mieszkania.html)

Darmowe konto bankowe, charakteryzuje się również nowoczesnymi usługami bankowymi – korzystnym systemem premiowym, usługą money back oraz wachlarzem atrakcyjnych produktów powiązanych. Konto zapewnia więc wygodę korzystania z systemu transakcyjnego banku - nie tylko w wersji tradycyjnej, ale także mobilnej. dodatkowo oferujemy otwarte konto oszczędnościowe z oprocentowaniem do 3,0% przez 6 miesięcy od daty otwarcia konta oraz inne atuty takie jak: loteria, w której można wygrać dwukrotność swojej pensji, atrakcyjny pakiet ubezpieczeń już od 5 zł miesięcznie oraz możliwość realizacji przelewów na mail i numer telefonu. Polecamy artykuł pożyczki (zobacz https://www.smartvest.pl/pozyczki-pod-zastaw-domu.html)


Dla zakładów polecamy darmowe konta dla firm. Darmowe konto dla firm najwięcej atutów przyniesie przedsiębiorcom, którzy poszukują darmowego internetowego rachunku dla firm. Konto jest całkowicie darmowe – w pakiecie jest darmowe prowadzenie rachunku, obsługa karty, przelewy (w tym do ZUS i US) oraz darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju. Więcej na pożyczki (zobacz https://smartvest.pl/)


pożyczka finansowa
Author: eFile989
Source: http://www.flickr.com
Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy często dokonują płatności bezgotówkowych. Największymi zaletami konta jest: nowoczesny system transakcyjny, przelewy natychmiastowe, atrakcyjny pakiet ubezpieczeń w ramach rachunku; rabaty na wybrane towary i usługi portali partnerskich banku; modna aplikacja mobilna; możliwość korzystania z rachunku przez kilka osób (np. przedsiębiorcy i jego pracowników); możliwość skorzystania z bogatej oferty kredytowej dla firm; szeroki pakiet usług dodatkowych dla właścicieli konta.

Tags: bank, system, pakiet