Sposoby na przyciągającą uwagę reklamę w mieście

Posted on 29/09/2018 11:14am

Współczesna reklama oferuje wiele możliwości wypromowania naszego przedsiębiorstwa czy wyrobu. Warto do tego celu wykorzystać zarówno klasyczne kanały promocyjne do jakich z całą pewnością należy reklama w radio oraz telewizji, jak również najnowocześniejsze formy reklamy. Najtrudniejszą z nich bywa reklama w radio, bowiem ludzie są stworzeniami dla których ewolucyjnie najistotniejszy jest wzrok. Z tego powodu reklama w radio jest trudna, bo dane przekazywane za pomocą radia należy przedstawić dźwiękiem, co może być zadaniem niełatwym.
telebim na koncercie
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
We współczesnych czasach liczy się szybkość trafność jak też urozmaicenie marketingu. Stąd też na owym rynku prym wiedzie reklama (www.capira.pl) multimedialna, zatem córeczka reklamy telewizyjnej. Najważniejszym zadaniem pracownika marketingu będzie z pewnością znalezienie właściwego miejsca, gdzie emitowanie reklamy przyniesie możliwie największe profity. Bardzo często miejscami gdzie opłaca się instalować takie reklamy są centralne dzielnice miast, w których ruch samochodowy i pieszy jest bardzo intensywny, a co się z tym wiąże reklamę zobaczy ogromna ilość potencjalnych konsumentów. Sprawdź: linkuję.

Podstawowym warunkiem skuteczności reklamy jest jednak to, by odróżniała się ona spośród masy innych. W tak wielkich aglomeracjach jak Trójmiasto jest to zadanie niełatwe, ale realne. Dobrym rozwiązaniem będzie wynajęcie telebimu. Nie jest to bardzo trudne zadanie, wystarczy wpisać w Google hasło: telebim Starogard Szczeciński, by znaleźć stosowną firmę która zaprojektuje i zrealizuje nam taką reklamę za przystępną cenę. Taka reklama (zobacz malowanie graffiti) emitowana na znacznych rozmiarach ekranie z pewnością trafi do ogromnie wielu ewentualnych nabywców. Co istotne, treści wyświetlane na ekranie są widoczne 24 godz na dobę, i nie da się takiego przekazu przegapić!
Telebim promocyjny
Author: clry2
Source: http://www.flickr.com
Wspomniane reklamy z definicji muszą być krótkie, najczęściej nie przekraczają minuty (niezależnie od ekipy która naszą reklamę zrealizuje). Istnieją kontrowersje mające związek z tym typem reklam. Niektórzy sądzą, że może ona wpływać na obniżenie bezpieczeństwa na drodze. Może się tak stać tylko wtedy, jeśli miejsce ekspozycji zostało niewłaściwie wybrane. Silne światło LED może wówczas oślepiać użytkowników drogi.

Tags: światło, reklama, prędkość, szybkość