W jaki sposób dużo spółek dba o wysoką jakość proponowanych przedmiotów oraz usług?

Posted on 13/12/2020 6:47pm

Dbałość o najwyższą jakość oferowanych przedmiotów to w przypadku mnóstwa spółek nie tylko frazes promocyjny. Zatrudniają one na specjalnym etacie osobę, która w ramach swoich zadań m.in. odpowiada za zapewnianie najlepszych standardów jakości danego towaru.


firma
Author: Ministerio de Relaciones Exteriores
Source: http://www.flickr.com


Do innych zadań osoby, która pracuje na stanowisku inżynier jakości należy również tworzenie i nadzór nad przestrzeganiem systemów czy metod, kontrolowanie jakości elementów procesu wytwarzania i gotowych przedmiotów. Poza tym osoba, która zarabia na tym stanowisku jest odpowiedzialna za analizę problemów jakościowych oraz wprowadzanie działań korygujących, a także analiza oraz weryfikacja zażaleń odbiorcy, prowadzenie działań korygujących i zapobiegawczych, bieżący kontakt z nabywcami w odniesieniu do kwestii dotyczących jakości. Ponadto może przygotować innych pracowników z zakresu norm jakości czy reprezentuje sektor jakości przed audytorami i klientami spółki.


inżynier jakości
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Osoba, która pracuje na opisywanym etacie musi mieć wykształcenie wyższe technologiczne. Mile widzianym przez pracodawcę byłby fakt posiadania wprawy w działaniu na podobnym etacie czy umiejętność j.

Zainteresował Cię wpis artykuł?! To przejdź do oferty litery świetlne gdańsk, by zapoznać się z ciekawymi info na ten temat, które dla Ciebie podaliśmy.

angielskiego na szczeblu komunikatywnym. Osoba na nim pracująca, mogłaby działać przykładowo w montowni maszyn przemysłowych, sprzętu budowlanego czy telefonów komórkowych.


Jest to stanowisko, które pozwala na dalszy rozwój przykładowo poprzez uczestnictwo w szkoleniach. Pracodawca gwarantuje naturalnie atrakcyjny zestaw socjalny oraz służbowy telefon.

Tags: prezent, proces, problem, osoba