Zakupy nowej generacji

Posted on

Pieniądze
Author: hisks
Source: http://www.sxc.hu
Usługi w sieci, które są płatne sms, to szczególny komfort dla wszystkich użytkujących. Klienci, którzy korzystają z różnych usług mają uproszczone zadanie w szczególnym stopniu oraz sięgają ciągle po nowoczesne środki. Szerokie pole manewru może zapewnić aktualnie sieć, dlatego warto wybrać innowacje i wypróbować najnowszych udogodnień już dziś. Sporo usług, które dostępne są w sieci, można opłacać za pośrednictwem sms.

Od lat zwrócono uwagę na rosnący popyt na sposób płatności niewielkich kwot, który będzie bezpieczny, łatwy oraz skuteczny. Takim sposobem są płatności smsem. Dokonuje się ich za pomocą tzw wirtualnych portfeli przez logowanie się na stronę internetową. Jesteśmy w stanie w ten sposób dokonać zakupu o niewielkiej kwocie takich jak: prasa, transmisji danych, dostępu do stron internetowych lub w celu zamieszczania ogłoszeń.

Mikropłatności są bezpiecznym sposobem zarządzanie środkami pieniężnymi i co najważniejsze, wystarczą trzy ruchy myszką aby opłacić transfer danych czy zakup.
telefon
Author: Gwyneth Anne Bronwynne Jones
Source: http://www.flickr.com
Biorąc pod uwagę opcję taką jak płatności smsem, warto zwrócić szczególną uwagę na plusy tego rozwiązania. Korzystne finansowo zakupy, czyli te drobne, mogą być opłacane za pośrednictwem specjalnych kodów przysyłanych na numer komórki klienta wybierającego usługę. System jest niesamowicie bezpieczny oraz ułatwia prędkie dokonywanie płatności.

Zaufało już mu wielu klientów, więc między innymi sieciowa dystrybucja prasy cieszy się tak dużym zainteresowaniem i sukcesywnie wzrastającą renomą. Zbliżonym wynalazkiem umożliwiającym dokonywanie bezpiecznych płatności są kody sms. Służą one do potwierdzania zakupów dokonywanych za pośrednictwem portaluinternetowego albo telefonicznego. Składają się one z sześciu liczb wpisywanych w okienko serwisu lub podawanych konsultantowi.

Kody sms są pozbawionym ryzyka sposobem zatwierdzania płatności bezgotówkowych. Należy jednak mieć na uwadze, że trzykrotne wprowadzenie nieprawidłowego sms kodu zablokuje nam dostęp i będziemy musieli powtórnie uwierzytelnić nasze konto. Wszystkie modernistyczne sposoby płatności są solidnie chronione tak, aby nie mogły się dostać w niepowołane ręce. W przypadku zarówno mikropłatności jak również płatności smsem należy pamiętać aby nie udostępniać swoich haseł bankowych i kodów sms osobom trzecim.

Dokonywanie aktualnie płatności smsem nie jest niczym wyjątkowym, ponieważ wielu producentów i usługodawców korzysta już z tego rodzaju nowoczesnych rozwiązań. Rynek już jakiś czas temu dostrzegł silne zapotrzebowanie na tego rodzaju możliwości. Systematycznie ulepszana mikropłatność umożliwia dotarcie do niesamowicie szerokiej grupy odbiorców. Płatny dostęp do serwisów internetowych, z który zapłacić można nadaniem krótkiej wiadomości tekstowej, to aktualnie niesamowity komfort

Tags: usługi, sms, Mikropłatności, zakup, zakupy, konto, płatności, bank, rynek